Bal Inżyniera 2019- Politechnika Rzeszowska

Bal Inżyniera to jedna z tych imprez, które bardzo chętnie fotografuję. Spora grupa bardzo pozytywnie nastawionych osób, które świetnie się bawią już od samego początku. Na parkiecie ogień od samego początku. Nie trzeba było nikogo dwa razy zapraszać na salę taneczną. Na pewno po części była to zasługa świetnego zespołu, który grał w zasadzie same hity.

Dla mnie jako fotografa takie imprezy to czysta przyjemność. Cały czas coś się dzieje. Jak na sali jest przerwa, to przy stolikach rozpoczyna się "biesiada". Zawsze lubię być z aparatem w samym centrum akcji i blisko ludzi.

 

Starałem się łapać na zdjęciach dużo pozytywnych emocji i momentów pełnych energii. To miks zdjęć podczas tańca, imprezy przy stolikach i ciekawych sytuacji znalezionych gdzieś obok tego wszystkiego.

Bardzo dziękuję za zaproszenie na Waszą imprezę, było mi bardzo miło Was poznać i fotografować. Zapraszam oczywiście przy innych okazjach- moje portfolio znajdziecie w menu powyżej.

Galeria została podzielona na 2 strony, tak aby jej przeglądanie było łatwiejsze. Pierwsza strona to zdjęcia pozowane w parach i zdjęcia grupowe, a najważniejsze zdjęcia z balu znajdziecie na drugiej stronie LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY

Przeglądajcie je na spokojnie, nie spiesząc się. Dajcie szansę swojemu urządzeniu na załadowanie wszystkich zdjęć. Niestety niektóre starsze telefony mogą mieć problem z poprawnym wyświetleniem zawartości. Zachęcam w takich przypadkach do skorzystania z komputera :).

Zdjęcia tutaj są oczywiście w nieco obniżonej jakości.

Zdjęcia w pełnej jakości udostępnię Wam za kilka dni w postaci linku do pobrania zdjęć na komputer. 

Pozdrawiam serdecznie

Wasz fotograf Dorian

 

BAL INŻYNIERA

ZDJĘCIA W PARACH

ZDJĘCIA GRUPOWE

Jeżeli podobają Ci się te zdjęcia zostaw lajka i wystaw mi pozytywną ocenę na moim profilu na Facebooku :)

Przejrzyj też zdjęcia w moim portfolio www.doriankapiszewski.pl