Ślub i wesele- Irina i Jacek Limanowa i okolice

Zdjęcie_ze_ślubu-_para_młoda-sesja_plene

Okolice Limanowej

a dokładnie Męcina to piękne tereny. Jadąc na ślub Iriny i Jacka, nawigacja poprowadziła mnie bardzo malowniczą trasą, pełną widokowych fragmentów. Cały czas rozglądałem się na boki i podziwiałem te piękne okolice :).
Do Męciny przyjechałem dosyć wcześnie, tak, żeby poznać się ze wszystkimi domownikami i wczuć się w klimat przygotowań. Dom rodzinny Jacka był pełny ludzi! Od razu spotkałem się z bardzo miłym przyjęciem, nie było nerwowej atmosfery, wszyscy byli dość wyluzowani. W każdym pokoju, kuchni, korytarzu działo się coś ciekawego. 

Z Jackiem znałem się już wcześniej, a z Iriną poznałem się dopiero jak spotkaliśmy się aby omówić szczegóły ślubu i wesela. Pierwszy raz miałem okazję fotografować polsko-ukraińskie wesele.

Duży, dobrze doświetlony kościół w Męcinie to dla każdego fotografa bardzo przyjemne wnętrze. Odwiedziliśmy także bardzo klimatyczny, nieduży, drewniany kościółek po drugiej stronie ulicy, gdzie zrobiliśmy mini sesję plenerową :)

Po Ceremonii zaślubin

pojechaliśmy do lokalu weselnego w Limanowej. Parę Młodą przywitały Mamy Jacka i Iriny chlebem i solą położoną na przepięknej, ręcznie dzierganej "chuście" przywiezionej prosto z Ukrainy.

Parkiet lokalu weselnego Ślązyk w Limanowej niemal cały czas pełny, a sala biesiadna była bardzo "gwarna". Przemili goście bawili się świetnie, a zdjęcia robiły się po prostu same. Na parkiecie było bardzo gorąco, a takie wesela lubię najbardziej! Uwielbiam kiedy dzieje się tak dużo, że nie ma nawet kiedy usiąść i mówię to całkowicie serio. Nie czułem się wcale jakbym był w pracy i czasami chciałem się po prostu przyłączyć do zabawy!

Bardzo dziękuję za zaproszenie w charakterze fotografa i gościa i pozdrawiam wszystkich, których znałem już wcześniej i tych poznanych na weselu. Było mi bardzo miło!

Zdjęć w tej galerii jest prawie 400. Przeglądaj je na spokojnie i bez pośpiechu. Daj szanse swojemu urządzeniu załadować wszystkie. 

Za kilka dni udostępnię Parze Młodej zdjęcia do pobrania. Tym czasem, podaj link do tej galerii dalej, niech zobaczy ją jak najwięcej osób!