Justyna i Michał.
Ślub i wesele w Rzeszowie

Ślub_Justyna_i_Michał_plener_www_0037.jp

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze ślubu Justyny i Michała. Dziękuję za zaproszenie w roli fotografa. 
Przygotowania w domach Pary Młodej były, niemal zupełnie bezstresowe i bardzo spokojne. Na pewno nie bez znaczenia było tutaj wsparcie rodziców. Kiedy Mama Justyny nie mogła sobie poradzić z guzikami, z odsieczą przyszedł Tata :). Zawsze lubię być w domach nieco wcześniej, żeby zdążyć złapać, nie tylko przygotowania Państwa Młodych, ale też poznać pozostałych domowników i im również zrobić trochę ujęć, jak przygotowują się do ślubu swoich dzieci, czy rodzeństwa. 
 

Ślub w dobrze doświetlonej i przestrzennej Rzeszowskiej Katedrze, to gwarancja udanych zdjęć z Ceremonii. 
Wesele w Dworzysku z klimatyczną salą taneczną, z dużymi oknami to ogrom naturalnego światła, które robiło się coraz ciekawsze z każdą minutą przed zachodem. Na parkiecie gorąco od roztańczonych par, w każdym wieku. Zespół Mojito grający same hity, nie zawiódł! Sala taneczna była w zasadzie cały czas pełna :)


Zdecydowanie ten reportaż to jeden z moich najlepszych w tym sezonie. Wszystko zagrało wyśmienicie. 
Pozdrawiam wszystkich gości weselnych i dziękuję za świetną atmosferę. Fotografowanie w takich warunkach to czysta przyjemność.

Zdjęcia plenerowe wykonaliśmy w Arboretum w Bolestraszycach. Ten ogród botaniczny to jedno z najlepszych miejsc na sesję plenerową na podkarpaciu. Bujna i zróżnicowana roślinność, mnogość ciekawych alejek i kładek, spokojna atmosfera i brak tłoku. To świetne miejsce na plener blisko Rzeszowa. Pogoda dopisała wyśmienicie, humory również były świetne i zdjęcia robiły się same. Po wizycie w Arboretum, pojechaliśmy nad nieduże jeziorko- Zalew w Łopuszce Małej. Bardzo klimatyczny zalewik, z piękną przybrzeżną roślinnością,gdzie złapaliśmy, na krótki moment piękny zachód słońca i dosłownie magiczne światło. 


Podczas oglądania zdjęć nie spiesz się, przewijaj stronę spokojnie. Daj szanse swojemu internetowi załadować zdjęcia :)
Galeria zawiera prawie 400 zdjęć, więc na niektórych urządzeniach, zdjęcia mogą się wczytywać nieco dłużej. Zachęcam do przeglądania zdjęć na komputerze. Tak będą widoczne w pełnym rozmiarze i dzięki temu pozwolą na zobaczenie wszystkich ważnych szczegółów. 

Zdjęcia do pobrania, udostępnię Młodej Parze za klika dni. Odezwij się do nich, a prześlą Ci link do pobrania zdjęć na komputer.

Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania

Dorian

Jeżeli zdjęcia w tej galerii Ci się spodobały i uważasz, że robię to dobrze, podziel się nimi ze swoimi znajomymi.

Może akurat, ktoś potrzebuje fotografa na swój ślub i ten link sprawi, że go znajdzie :)
 

Zobacz moją ofertę zdjęć ślubnych TUTAJ