Ślub i wesele Justyny i Staszka

Zapraszam do przeglądnięcia zdjęć ze ślubu Justyny i Staszka. Dziękuję za zaproszenie w roli fotografa. 

Ślub w bardzo dobrze doświetlonym i przestrzennym kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy to gwarancja udanych zdjęć.  Wesele w Uroczym Zakątku to, jak sama nazwa lokalu wskazuje urocze wesele. Na parkiecie gorąco od roztańczonych par. DJ Tobi prowadzący wesele i grający same hity, jak zwykle nie zawiódł! Sala taneczna była w zasadzie cały czas pełna :)


Pozdrawiam wszystkich gości weselnych i dziękuję za świetną atmosferę, fotografowanie w takich warunkach to czysta przyjemność.

Zdjęcia plenerowe wykonaliśmy w Zespole Zamkowo- Parkowym w Baranowie Sandomierkim. Zamek w Baranowie to świetne miejsce na zdjęcia plenerowe bo oferuje wiele możliwości. Zdjęcia na dziedzińcu zamku, w jego wnętrzach oraz w okolicznych ogrodach to w zasadzie kilka klimatów zdjęciowych w jednym miejscu. Jeszcze pogoda dopisała wyśmienicie! Justyna i Staszek to prawdziwie zakochana w sobie, naturalna i Para Młoda. Wpatrzeni w siebie nawzajem i uśmiechnięci. Zdjęcia z takimi nowożeńcami robią się same!


Podczas oglądania zdjęć nie spiesz się, przewijaj stronę spokojnie. Daj szanse swojemu internetowi załadować zdjęcia :)
Galeria zawiera ponad grubo ponad 300 zdjęć więc na niektórych urządzeniach, zdjęcia mogą się wczytywać nieco dłużej. Zachęcam do przeglądania zdjęć na komputerze. Tak będą widoczne w pełnym rozmiarze i dzięki temu pozwolą na zobaczenie wszystkich ważnych szczegółów. 

Zdjęcia do pobrania, udostępnię Młodej Parze za klika dni. Odezwij się do nich, a prześlą Ci link do pobrania zdjęć na komputer.

Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania

Dorian