Ślub, wesele i plener- Sylwia i Marek

Fotografia_ślubna_Rzeszów-_Sylwia_i_Mare

Cześć!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze ślubu Sylwii i Marka. Przygotowania Pary Młodej były, niemal zupełnie bezstresowe i bardzo spokojne. Zawsze lubię być w domach nieco wcześniej, żeby zdążyć złapać, nie tylko przygotowania Państwa Młodych, ale też poznać pozostałych domowników i im również zrobić trochę ujęć, jak przygotowują się do ślubu swoich dzieci, czy rodzeństwa. Tradycyjne błogosławieństwo było pełne emocji i wzruszeń. 


Ceremonia zaślubin w kościele w Pustyni przebiegła w miłej atmosferze.
Wesele bardzo energiczne, sala pełna niemal cały czas, a zabawa, w której mężczyźni dobrali się w pary i mieli tańczyć ze sobą była zdecydowanie najbardziej widowiskowa, ze wszystkich jakie zdarzyło mi się fotografować w 2019 roku. Popisy kaskaderskie Panów momentami wyglądały bardzo ryzykownie. Widowisko jakich mało!
Pozdrawiam wszystkich gości weselnych i dziękuję za świetną atmosferę.


Zdjęcia plenerowe zrobiliśmy w leśnych klimatach, w okolicach Rzeszowa. Pochmurna pogoda i błotnista droga dojazdowa nie zniechęciła nas do działania.
Sylwia i Marek mimo niezbyt wysokiej temperatury dzielnie znosili trudy sesji plenerowej. Sesja plenerowa nie wyglądała stereotypowo- mało było pozowania, a więcej naturalnej interakcji młodego, zakochanego w sobie małżeństwa. Zrobiliśmy sobie po prostu bardzo miły spacer po lesie. 

Podczas oglądania zdjęć nie spiesz się, przewijaj stronę spokojnie. Daj szanse swojemu internetowi załadować zdjęcia :)
Galeria zawiera prawie 400 zdjęć, więc na niektórych urządzeniach, zdjęcia mogą się wczytywać nieco dłużej. Zachęcam do przeglądania zdjęć na komputerze. Tak będą widoczne w pełnym rozmiarze i dzięki temu pozwolą na zobaczenie wszystkich ważnych szczegółów. 

Zdjęcia do pobrania, udostępnię Młodej Parze za klika dni. Odezwij się do nich, a prześlą Ci link do pobrania zdjęć na komputer.

Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania

Dorian