top of page

Ślub Kasi i Kacpra

Ślub cywilny Kasi i Kacpra- Dębica, Ropczyce, Sędziszów Młp.

Z Kasią współpracowałem już wcześniej, podczas sesji sportowych na pływalni i w klubie fitness. Oboje z Kacprem to sportowcy, którzy są bardzo otwarci i nie czują skrępowania przed obiektywem. Dzięki temu, że znaliśmy się wcześniej nie mieli żadnych oporów, żeby zaprosić mnie do swojego mieszkania, w którym udało nam się zrobić serię świetnych zdjęć. Zdjęcia podczas przygotowań Kasi w salonie kosmetycznym i u fryzjerki w Dębicy również przebiegły pełne śmiechu i "na pełnym luzie". To zdecydowany atut, gdy fotograf zna się już z Parą Młodą. Daje to efekt w postaci bardzo naturalnych zdjęć ślubnych, na których Państwo młodzi wyglądają pięknie, bo nie krępują się zupełnie.

Każdej Parze Młodej polecam sesję narzeczeńską, bo to najlepsza okazja do poznania się bliżej co owocuje większym luzem w dniu ślubu, "oswojeniem się" z obiektywem i lepszym poznaniem potrzeb Pary Młodej.

Ślub Kasi i Kacpra był ślubem cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego. To nieco inna ceremonia niż typowy ślub kościelny oraz inna sceneria podczas fotografowania. W tym przypadku jednak emocje wcale nie były mniejsze i w tym najważniejszym momencie Kasia uroniła łzę. To piękny moment ukazujący szczere uczucie, które łączy tę parę.

Po ceremonii, udaliśmy się do lokalu na przyjęcie, a raczej kameralne spotkanie z najbliższą rodziną, która w wielu przypadkach musiała pokonać wiele kilometrów, aby dołączyć do Nowożeńców w ten wyjątkowy dzień. Bardzo swobodna atmosfera podczas przyjęcia, świetnie doświetlone naturalnym światłem wnętrze, uśmiechnięci, chętni do zdjęć goście- to coś co każdy fotograf docenia podczas pracy.

Mimo, że lokal jest położony przy ruchliwej drodze, na jego zapleczu rozpościera się przepiękny widok na typowy polski krajobraz pól i lasów. Poczekaliśmy aż słońce nieco się obniży nad horyzontem i wraz z rodziną, udaliśmy się na mini sesję zdjęciową o zachodzi słońca. Po zdjęciu grupowym zostałem z Parą Młodą sam na sam i.....

sami oceńcie jak wyszły zdjęcia w tej przecudownej scenerii