top of page

Gala 30 lat CM Medyk Rzeszów- Fotografia Eventowa

Gala z okazji 30-lecia Centrum Medycznego "Medyk" w Rzeszowie. Gala odbyła się we wnętrzach rzeszowskiego Hotelu Bristol.

Taka okazja do świętowania nie zdarza się zbyt często. Rodzinna firma medyczna na czele której stoi Prezes Stanisław Mazur, ma swoją siedzibę główną w stolicy podkarpacia czyli w mieście Rzeszów. Podczas tego wydarzenia Właściciel Centrum Medycznego "Medyk" Stanisław Mazur przytoczył historię firmy od jej powstania do czasów obecnych. Później zostali przedstawieni członkowie Zarządu firmy oraz dyrektorzy poszczególnych działów odpowiedzialni za najważniejsze decyzje w firmie. Ważne dla Rzeszowa i nie tylko osobistości nie szczędziły słów podziękowań. Przedsiębiorstwo to świadczy usługi medyczne, z których każdy prędzej czy później musi skorzystać.

Ponad to została przedstawiona nowość na rzeszowskim rynku czyli IP Cliniq Instytut Piękna. Pani Dyrektor Edyta Dedek zaprezentowała w kilku słowach misję Instytutu. Został również pokazany film promujący usługi Instytutu Galę 30-lecia zwieńczył koncert Jacka Wójcickiego- znanego w całej Polsce artysty.

Dziękuję za zaproszenie na to wydarzenie w roli fotografa. Móc uwiecznić taki jubileusz firmy, z usług której sam korzystam, to była dla mnie przyjemność.


Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów: https://www.medyk.rzeszow.pl/

IP Cliniq Instytut Piękna Rzeszów: https://ipcliniq.pl/

Hotel Bristol Tradition & Luxury: https://www.bristol-rzeszow.pl/pl/


Życzę miłego odbioru zdjęć, Dorian Kapiszewski Fotografia eventowa Rzeszów