top of page

Reportaż- V Urodziny Crossfit Rzeszów

Kiedy koleżanka zapytała mnie czy zrobie zdjęcia na imprezie Crossfitowej w centrum Rzeszowa, nie zastanawiałem się ani chwili. Crossfit to rożnorodne ćwiczenia z wykorzystaniem wielu rodzajów "sprzętu", obejmująca ćwiczenia na wszystkie partie mięsniowe. Treningi są ciekawe, a szeroka gama ćwiczeń nie pozwala się nudzić.


Zrobienie ciekawych ujęć też wymagało ode mnie przyjmowania różnorakich póz i ciągłego przemieszczania się, czasami nawet biegania. W tym dniu pogoda w Rzeszowie dopisała. Fotografowanie w pełnym słońcu, wymagało ode mnie sprawności fizycznej :D. Mimo, że jestem aktywny fizycznie to ze mnie również strumieniami lał się pot... Zdecydowanie w te kilka godzin zrobiłem więcej przysiadów niż przez cały tydzień! Podziwiam uczestników za ich serce do walki i wytrwałość. A uczestnicy nie byle jacy, bo na zaproszenie stawili się znani i lubiani sportowcy rzeszowscy: Marta Niewczas, Krystian Herba, Aneta Przepióra i inni.


Połączenie fotografii sportowej i reportażu w samym centrum akcji wymaga refleksu, ale też szybkiego, niezawodnego sprzętu. Na szczęście mi i mojemu Nikonowi udało się sprostać tym wymogom i o to jest galeria zdjęciowa z tego wydarzenia.


Pozdrawiam ekipę Crossfit Rzeszów i polecam uczestnictwo w ich zajęciach. Fotografowanie tego eventu było dla mnie przyjemnością!

تعليقات


bottom of page