top of page
Ada i Adrian FB bez logo_0065.jpg

SESJA NARZECZEŃSKA RZESZÓW

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie lub w okolicach

GiK_0039__DKF4599.jpg

W sesji narzeczeńskiej mniej istotne jest miejsce, w którym zdjęcia. Sprawą najważniejszą jest uczucie, które Was łączy i wzajemna relacja. To właśnie te małe momenty, spojrzenia, uśmiechy chcę uchwycić na zdjęciach. 

Dla mnie pojęcie sesji narzeczeńskiej niekoniecznie musi wiązać się z tym, że niedawno się zaręczyliście. To po prostu sesja pokazująca Wasz związek. Bez znaczenia jest dla mnie czy i kiedy planujecie ślub. Dwoje osób chce mieć pamiątkę z fajnego momentu w swoim życiu, a moje w tym zadanie, żeby pokazać to jak najlepiej. Fotografując takie chwile, zawsze mam z tyłu głowy myśl, że te zdjęcia mają przetrwać próbę czasu. Oglądając je za kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt lat w albumie, poczujecie te same motyle w brzuchu.

Kiedy umówić się na sesję narzeczeńską?

Moim zdaniem, jak najszybciej! Nie ma się co zastanawiać, jeżeli Wasz związek kwitnie, to teraz jest najlepszy moment na zdjęcia. Planując ślub, możecie pomyśleć o tym, że fotografie z sesji przedślubnej mogą się przydać na przykład do zaprojektowania wyjątkowych zaproszeń. Dobrze w takim przypadku umówić się na zdjęcia, dobrych kilka miesięcy przed dniem ślubu. Dopiero się zaręczyliście? Zróbcie sobie prezent z tej okazji i umówcie się na zdjęcia!

Dla mnie nie ma ograniczeń co do pory roku czy pory dnia. Fani motocykli pewnie będą woleli w lecie, a pasjonaci narciarstwa w zimie. Skontaktujcie się ze mną, opowiedzcie jaki macie pomysł na zdjęcia, a znajdziemy odpowiedni termin.

Sesja-narzeczeńska-rzeszów_DKF9805.jpg

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską? 

Sesja-narzeczeńska-rzeszów_DKF6347.jpg

Najlepiej w plenerze!
Na sesję narzeczeńską, możemy umówić się w zasadzie w dowolnym miejscu. Mogę Wam zasugerować kilka, w zależności od tego jakie klimaty preferujecie, ale jeśli macie jakieś takie, które przywołuje fajne wspomnienia, to super! Tak jak wspominałem wcześniej, to gdzie zrobić sesję narzeczeńską ma drugorzędne znaczenie. W każdym razie jeśli preferujecie klimaty natury, możemy pojechać do lasu albo na łąkę, jeżeli wolicie klimaty miejskie, to w Rzeszowie znajdziemy pełno miejsc, kameralnych uliczek, które będą stanowić świetne tło do zdjęć. Nie bójcie się zaszaleć! Pojadę z Wami w góry, albo nawet na żagle. Jeśli takie miejsca na sesję Wam się marzą- to ja chętnie pomogę spełnić te marzenia!

bottom of page