top of page

ZDJĘCIA WYBORCZE RZESZÓW

Sesja zdjęciowa dla polityków na szczeblu samorządowym i rządowym

Zdobądź przewagę w wyborach dzięki profesjonalnym zdjęciom, które wywołają pozytywne skojarzenia u wyborców. Moja oferta obejmuje sesje zdjęciowe, szczegółowy retusz oraz dostarczenie gotowych plików do wykorzystania na plakatach, billboardach i w mediach społecznościowych.

Specjalizuję się w fotografii wizerunkowej dla polityków, tworząc efektowne portrety, które podnoszą szanse na wygraną w wyborach. Co więcej, nie jestem przywiązany do konkretnego studia – potrafię zmontować je w dowolnym miejscu, którym dysponujesz.

Zainwestuj w odpowiedni wizerunek
Kiepskie zdjęcie wyborcze może zaprzepaścić kampanię 

Fotograf wizerunkowy z doświadczeniem

W mojej pracy skupiam się na uchwyceniu nie tylko wyglądu, ale również esencji Twojej politycznej misji.

Wierzę, że zdjęcia potrafią wywoływać określone emocje i skojarzenia, dlatego każda sesja wizerunkowa to dla mnie wyjątkowa okazja do uchwycenia Twojej autentyczności i oddania tego, co stanowi serce Twojej działalności publicznej.

Sesja zdjęciowa skrojona pod kandydata

R-Homicki_192.jpg

Z moim doświadczeniem w branży fotografii wizerunkowej, zyskujesz gwarancję, że Twoje zdjęcia będą nie tylko estetyczne, ale także skomponowane tak, aby przyciągały uwagę wyborców.


Zdjęcia wykonane przeze mnie, odzwierciedlają Twoją osobowość oraz wartości, co sprawi, że będziesz prezentować się w sposób autentyczny i przekonujący.

Zdjęcia całych zespołów

Wykonuję zdjęcia indywidualnych kandydatów i całych zespołów. W trakcie jednej sesji mogę zrobić zdjęcia wielu osobom w różnych konfiguracjach. Dzięki temu kolorystyka i oświetlenie zdjęć będzie spójne co ma bardzo duże znaczenie przy przygotowywaniu materiałów dla całej ekipy startującej w wyborach. 

Dodatkowym atutem organizacji sesji całego zespołu to efektywność czasowa i kosztowa.

Organizacja sesji dla większej liczby kandydatów jest sprawna a koszt w przeliczeniu na jedną osobę się zmniejszy, a każda oszczędność w drodze do wygranej 

Mobilne studio- zdjęcia w dowolnym miejscu

Mam możliwość dojechania i zmontowania w pełni wyposażonego studio w dowolnej miejscowości.

Jeżeli dysponujesz salą konferencyjną lub innym pomieszczeniem, to organizacja sesji we wskazanym miejscu będzie znacznie wygodniejsza.

W przypadku większej ilości osób, opcja mobilnego studio będzie również efektywniejsza kosztowo niż wynajem studio stacjonarnego.

Zdjęcia będą miały w dalszym ciągu najwyższą studyjną jakość.

Działam na terenie całego podkarpacia.

Zdobądź Przewagę w Kampanii Wyborczej

Wybierz moje usługi fotografii wizerunkowej i zyskaj przewagę nad konkurencją w nadchodzących wyborach samorządowych. Skontaktuj się ze mną już dziś, abyśmy wspólnie stworzyli kampanię, która zapadnie wyborcom w pamięć i przyniesie Ci sukces!

Wycena sesji zdjęciowej dla kandydatów

Wycena sesji zależy od wielu czynników i zawsze jest konstruowana indywidualnie. Aby uzyskać wycenę potrzebuje conajmniej kilku informacji:

  • ilość fotografowanych osób oraz ile zdjęć ma mieć każda osoba

  • czy potrzebny jest make up dla osób fotografowanych?

  • gdzie ma być zorganizowana sesja?

Im więcej informacji uzyskam w wiadomości tym szybciej będę mógł wycenić sesję.

Często po otrzymaniu zapytania, dzwonię żeby dopytać o kilka szczegółów lub ustalić istotne kwestie.


Masz dodatkowe pytania?

zadzwoń:

502 131 468

napisz:
dorian.kapiszewski@gmail.com

lub skorzystaj z formularza poniżej

Podanie numeru telefonu nie jest konieczne, ale gorąco do tego zachęcam, bo może to przyspieszyć, usprawnić przygotowanie wyceny, jeśli będę chciał o coś na szybko dopytać.

Wiadomość wysłana, odpowiem najszybciej jak to możliwe

bottom of page