top of page

Zdjęcia firmowe Rzeszów

Sesje zdjęciowe dla małych i średnich firm

Potrzebujesz zdjęć na nową stronę internetową lub kontentu do Social Media?

Zdjęcia małych zespołów, to sesje wizerunkowe z indywidualnym podejściem, do każdej fotografowanej osoby. 

Sesje tego typu mogą odbywać się w studio lub u klienta, a adresowane są do salonów sprzedaży, kosmetycznych, restauracji itp. które nie zatrudniają wielu osób.

Często wybierane są również przez większe firmy, aby sfotografować kadrę kierowniczą.

Na sesji może być obecna wizażystka, która zadba o profesjonalne przygotowanie skóry oraz pomoże przy ułożeniu włosów.

Sesja dla mniejszych zespołów obejmuje zarówno zdjęcia portretowe pracowników na jednolitym tle, zdjęcia w otoczeniu miejsca pracy, jak również zdjęcia przy pracy, podczas wykonywania obowiązków. To może być praca przy komputerze, obsługa klienta czy wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych. 

Możliwości jest tyle i pomysłów na biznes.

"Pokaż mi swoje zdjęcie, a powiem Ci kim jesteś"
    Dorian Kapiszewski :)

Organizacja sesji firmowej 

Podczas jednego dnia możemy zrobić zróżnicowane zdjęcia, które doskonale nadają się do materiałów firmowych, wizytówek, profilów w mediach społecznościowych, a także do tworzenia spójnego wizerunku na stronie internetowej. To kompleksowa usługa, która dostarczy Twojej firmie materiały gotowe do publikacji o wysokiej wartości marketingowej.

Razem stworzymy spersonalizowaną sesję, która podkreśli profesjonalizm i autentyczność Twojej marki, a także przedstawi zespół w sposób spójny i atrakcyjny. Zarezerwuj termin i przekonaj się, jak możemy stworzyć świetne ujęcia, które przyniosą wymierne korzyści dla Twojej firmy.

Dzięki profesjonalnym ujęciom pracowników i ich pracy, wzmocnisz więź w zespole, zwiększysz ich dumę z przynależności do firmy oraz motywację do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Najważniejszy jest plan!

Każda sesja dla zespołów poprzedzona jest wnikliwą analizą i konsultacją dotyczącą celów jakie mają spełniać zdjęcia. Bardzo istotny jest profil działalności firmy, co mają prezentować zdjęcia, kto będzie fotografowany i miejsce w jakim będą wykonywane zdjęcia.

Po ustaleniu jakich zdjęć potrzebujesz, przygotowujemy plan, który uwzględni wszystkie potrzeby i pozwoli efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na sesję.

W dniu sesji firmowej, staram się wszystko prowadzić w luźnej atmosferze, bez spiny, co przekłada się na naturalne efekty. Na bieżąco kontrolujemy postępy na ekranie komputera, a po sesji możemy razem wybrać najlepsze ujęcia, do finalnej obróbki. 

Zdjęcia z sesji firmowej, zawsze są poddawane obróbce kolorystycznej i retuszowi oraz przygotowywane do publikacji.

Firmowe zdjęcia biznesowe

Przykłady