top of page

Profesjonalny Fotograf Rzeszów

DORIAN
KAPISZEWSKI

Od kilku lat pomagam swoim klientom w budowaniu wizerunku marek osobistych, małych firm i dużych korporacji. Do każdej osoby, która staje przed moim obiektywem podchodzę indywidualnie i z empatią, bo tylko takie podejście pozwala na wydobycie takiej ekspresji, która będzie wyglądała naturalnie. Stopniowo buduję pewność siebie, nawet w osobach, które nie są przyzwyczajone do błysku lamp. Na sesjach korzystam z pomocy wizażystki,  Do każdego dostosowuję oświetlenie biorąc pod uwagę typ urody, otoczenie, w którym wykonujemy zdjęcia oraz zamierzony efekt i klimat sesji. Podczas sesji dużo rozmawiamy, bo wierzę, że nasza relacja ma ogromny wpływ na finalny efekt sesji. 

Dorian Kapiszewski- Fotograf Rzeszów
Fotografia Rzeszów- portret biznesowy

Moim głównym celem jest stworzenie dla Ciebie sesji zdjęciowej, która przyciągnie uwagę i podkreśli autentyczność Twojej marki.

FOTOGRAF RZESZÓW

Korzyści płynące ze współpracy ze mną:

Podejście całościowe

Czyli nie tylko sesje wizerunkowe

Każda działalność może potrzebować nieco innych zdjęć. W zależności od przyjętych strategii marketingowych, kultury organizacyjnej w firmie i rozmiarów przedsiębiorstwa, należy odpowiednio dopasować finalny produkt. Przy naszym pierwszym kontakcie, proszę klientów o odpowiedzenie na kilka pytań, które pomagają w zdefiniowaniu faktycznych potrzeb. Często nasza współpraca jest wielotorowa i obejmuje sesje managementu, pracowników, wnętrz, budynków, zdjęć podczas procesów produkcyjnych i kontentu do celów marketingu. 

Moja oferta jest szeroka. Chciałbym, żeby mój klient rozpoczynając współpracę, nie musiał do każdego rodzaju zdjęć, w swojej firmie zatrudniać osobnych fotografów. 

Sesja zdjęciowa nie musi być stresująca

Moje sesje zdjęciowe w Rzeszowie są zorganizowane w sposób bezstresowy, aby zapewnić Ci pełen komfort i swobodę. Zawsze dbam o to żeby osoby fotografowane się rozluźniły przed rozpoczęciem zdjęć. Czasami nawet krótka rozmowa wyjaśniająca w jaki sposób działa sprzęt fotograficzny i co będziemy robili w trakcie sesji, potrafi zluzować nawet najbardziej spiętą osobę. Stały podgląd na zdjęcia daje poczucie kontroli nad tym co się dzieje, a spokojne usposobienie fotografa i brak ciśnienia czasowego uspokaja. Oczywiście są osoby, które od razu wchodzą skoncentrowane i pewne siebie, ale to wyjątkowe przypadki ;). Najbardziej lubię słyszeć po sesji słowa "Myślałem/am, że to będzie takie trudne i ciężkie przeżycie, a było zupełnie inaczej"

Bezstresowa sesja zdjęciowa w Rzeszowie

Fotografia biznesowa której efekty mają realny wpływ na wyniki

Jako profesjonalny fotograf w Rzeszowie, dążę do pełnego zrozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić Ci sesję dostosowaną do Twojej marki i celów biznesowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych portretów biznesowych, fotografii do CV czy materiałów marketingowych, oferuję spersonalizowane podejście, które zapewni Ci optymalne rezultaty.

Wierzę, że prawdziwe piękno tkwi w autentyczności, dlatego stawiam na tworzenie fotografii, które oddają Twoją indywidualność i charakter.

Jako doświadczony fotograf w Rzeszowie, dążę do doskonałości w każdym detalu. Wykorzystuję najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny i techniki, aby dostarczyć zdjęcia wysokiej jakości, które wyróżnią się na rynku. To jak na  zdjęciach wyglądają osoby reprezentujące firmę ma kluczowe znaczenie, na konkurencyjnym rynku. Dobre zdjęcia wizerunkowe potrafią przyciągnąć uwagę klientów, polepszyć relację między kontrahentami i pomóc w budowie brandu.

Jak wygląda współpraca z fotografem?

01

Kontakt

Skontaktuj się ze mną i podaj mi najważniejsze informacje.

Dane kontaktowe znajdziesz tutaj

Możemy też spotkać się osobiście w Rzeszowie lub innym miejscu. 

02

Konsultacja

Na tym etapie ustalamy, kto, gdzie i kiedy będzie fotografowany. W tym momencie ustalamy też kluczowe tematy dotyczące przebiegu samej sesji i jej celów biznesowych. To jakie zastosowania będą miały zdjęcia, gdzie będą umieszczone, branża w której działa klient, stanowisko. Te i inne informacje mają dla mnie bardzo duże znaczenie. W tym miejscu mogę również zasugerować konkretne kadry, odpowiednie tła i stylizacje.

Konsultacja może się odbyć osobiście lub on-line. 

Na tym etapie sporządzamy i podpisujemy umowę.

03

Sesja

Dzień zdjęciowy to oczywiście najważniejszy etap i dbam o to, żeby jego przebieg był dla klienta jak najbardziej przyjemny, a poziom stresu zredukowany do minimum. Mam świadomość, że dla wielu osób udział w sesji wizerunkowej nie jest codziennością, więc szczegółowo wyjaśniam co się będzie działo. Cały czas pomagam w przyjęciu odpowiedniej pozy, a efekty sesji widzimy cały czas na podglądzie w komputerze. Oświetlenie na bieżąco dostosowuję do sytuacji i miejsca w którym fotografujemy. Staram się prowadzić całą sesję w luźnej atmosferze, a komfort osoby fotografowanej stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

04

Wybór zdjęć

Spośród dziesiątek a czasami setek zdjęć, wybieramy najlepsze ujęcia. Po sesji wysyłam surowy materiał, z którego klient wybiera ujęcia do retuszu. Możemy też wybrać zdjęcia razem jeszcze podczas sesji. 

05

Obróbka i przekazanie gotowych zdjęć

W ciągu 7 dni roboczych od dnia sesji, obrabiam i przekazuję zdjęcia cyfrowe. Zdjęcia są profesjonalnie wyretuszowane, ale w taki sposób, żeby wyglądały naturalnie. 

06

Rozliczenie

Po sesji wystawiam za całość fakturę VAT.

bottom of page