top of page
O mnie

Mam na imię Dorian
Jestem Fotografem

Cześć!

Jestem Dorian i uwielbiam robić zdjęcia! Mam to szczęście, że mogę robić w życiu to co mnie pasjonuje. Nigdy nie chciałem pracować wbrew swoim zainteresowaniom i robić rzeczy których nie lubię. 

Prywatnie jestem mężem, i ojcem. 

Bardzo lubię podróżować, a z moją żoną Pauliną zwiedziliśmy wiele zakątków świata, w tym również tych egzotycznych. Jadąc w nowe miejsca, nigdy nie tracimy czasu na siedzenie w hotelu- zawsze bardzo aktywnie staramy się zobaczyć jak najwięcej i chłonąć kulturę miejsca w którym się znajdujemy. Zawsze jest z nami też aparat, bo nie wyobrażam sobie wyjazdu bez niego. 

Nie zamykam się na jeden rodzaj fotografii. Uważam, że dobry fotograf powinien umieć zrobić dobre zdjęcia w każdej sytuacji. Czy to dynamiczny reportaż ślubny, czy statyczne zdjęcia architektury, Chrzest lub impreza firmowa- Każdy rodzaj fotografii różni się od siebie pewnymi zasadami i w każdym z nich cały czas chcę doskonalić swoje umiejętności. Decydując się na moje usługi zawsze otrzymasz 100% zaangażowania i indywidualne podejście do tematu. Zawsze kontaktuję się wcześniej, aby ustalić szczegóły danego zlecenia, tak aby maksymalnie dobrze się przygotować. Podczas pracy bardzo wnikliwie obserwuję przebieg wydarzeń i i staram się wyprzedzać je o krok, tak żeby żaden ważny moment mi nie umknął.

Zobacz moje portfolio i skontaktuj się ze mną jeżeli uważasz, że to właśnie mnie potrzebujesz!

ZOBACZ MOJE ZDJĘCIA

Nieodłącznym elementem funkcjonowania nowoczesnej firmy są imprezy dla pracowników oraz przedsięwzięcia społeczne. Profesjonalne zdjęcia przedłużą pozytywny efekt wydarzeń, organizowanych przez Twoją firmę. 

bottom of page