top of page

FOTOGRAFIA BIZNESOWA RZESZÓW

Prowadząc firmę, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że najważniejszą jej częścią są ludzie. Twój zespół ma niejednokrotnie bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami.

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest przedstawienie tych pracowników osobom, z którymi będą miały kontakt. 
Dobre zdjęcie handlowca czy pracownika obsługi klienta, wywoła u potencjalnego kontrahenta dobre skojarzenia- pozwoli na zbudowanie dobrej atmosfery biznesowej, już w pierwszych punktach styku- w mailu, na stronie internetowej czy w katalogu.

ZDJĘCIA
BIZNESOWE

....kadry zarządzającej często pojawiają się również w korespondencji wewnętrznej w firmie. Zwykłe zdjęcie, zrobione telefonem, na tle białej ściany dzisiaj nie wystarczy.
Będąc właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, w branżach, w których masz bezpośredni kontakt z klientami musisz wiedzieć, że profesjonalnie wykonane zdjęcia to jedne z kluczowych spraw w procesie sprzedaży.
Będąc twarzą własnej firmy po prostu

musisz mieć najlepsze zdjęcia!
Dorian Kapiszewski

Fotograf Rzeszów

273101185_10159555161984929_430313504469764138_n.jpg

KOMU POTRZEBNA JEST
SESJA WIZERUNKOWA?

SPECJALIŚCI

Osoby zatrudnione na kontraktach lub B2B


Jednoosobowa Działalność Gospodarcza

MAŁE FIRMY

Niewielkie zespoły, startupy, rodzinne firmy zatrudniające kilku pracowników

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Dyrektorzy i kierownicy działów w firmach

ODDZIAŁY

Siedziby krajowe, odziały regionalne, placówki lokalne

DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

Firmy zatrudniające kilkuset pracowników

Korporacje

Kobieca sesja biznesowa z uśmiechem

SESJA BIZNESOWA

Zalety organizacji sesji zdjęciowej w firmie

  • Dasz się poznać swoim klientom

  • Zrobisz lepsze pierwsze wrażenie

  • Zwiększysz wiarygodność swojej firmy

  • Podkreślisz znaczenie ludzi w organizacji

  • Wzbudzisz zaufanie u swoich kontrahentów

  • Podniesiesz jakość swojej strony internetowej

  • Ulepszysz komunikację wewnątrz firmy

  • Wywołasz pozytywne skojarzenia z marką

Zdjęcie wizerunkowe w studio

DO CZEGO MOŻNA WYKORZYSTAĆ ZDJĘCIA WIZERUNKOWE?

ZDJĘCIA DO CV

Osoby zatrudnione na kontraktach lub będące na B2B

ZDJĘCIA NA STRONĘ INTERNETOWĄ FIRMY

Zdjęcie witające klienta na stronie

Zdjęcia do zakładki "O nas" lub "Nasz zespół"

Zdjęcia "Przy pracy" pokazujące usługę lub wytwarzanie produktów

ZDJĘCIA DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Microsoft Teams

Outlook

Systemy SAP

CRM

ZDJĘCIA DO SOCIAL MEDIA

FACEBOOK

INSTAGRAM

LINKEDIN

TIK-TOK

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Połączenie zdjęć produktowych i fotografii wizerunkowej na użytek reklamy i promocji 

GDZIE NAJLEPIEJ ZORGANIZOWAĆ SESJĘ BIZNESOWĄ?

Kasia G_153.jpg

W studio stacjonarnym

Pojedyncze osoby lub małe zespoły, które potrzebują zdjęć na neutralnym tle, a z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą zorganizować sesji w siedzibie firmy, zapraszam do wyposażonego studio stacjonarnego w Rzeszowie.

Sesja biznesowa kobieca w studio? A może zdjęcia pracowników na białym tle?

Zdjęcia przy pracy

Kiedy potrzebujesz zdjęć pokazujących jak i gdzie pracujesz. Osoba fotografowana znajduje się w bezpośrednim otoczeniu lub jest fotografowana na tle swojego miejsca pracy. Zdjęcia przy biurku, podczas obsługi sprzętu i urządzeń lub na tle z logo firmy. Możliwości jest nieskończenie dużo. W przypadku każdej sesji ustalamy jakie kadry będą najbardziej przydatne w określonych zastosowaniach.

Geokart-054.jpg
MC_0002__DKF7169.jpg

Sesja biznesowa w plenerze

Jeżeli pracujesz również poza murami swojego biura, możemy zorganizować sesję zdjęciową "w terenie". Tłem mogą być wieżowce, plac budowy budynek firmy lub nawet szczere pole.
Umówimy się dogodnej porze, w dowolnym miejscu i zrobimy plenerową sesję biznesową dokładnie taką jakiej potrzebujesz.

A może w ramach jednej sesji zrobimy zdjęcia w siedzibie, przy pracy i w plenerze?

MOBILNE STUDIO FOTOGRAFICZNE

Profesjonalna sesja zdjęciowa w siedzibie Twojej firmy

Jeżeli organizacja sesji w zewnętrzym studio fotograficznym to dla Ciebie duże przedsięwzięcie, mam możliwość dojazdu z całym studiem do siedziby firmy!
Ty potrzebujesz zdjęć, a fotograf przyjeżdża do Ciebie ze sprzętem i ogarnia temat!

Niższe koszty

Czas to pieniądz. Nie musisz już wysyłać pracowników na cały dzień do studia w centrum miasta. Wystarczy, że fotografowana osoba odejdzie ze swojego stanowiska pracy na 15 minut. To bardzo duża oszczędność dla pracodawcy, bo pracownik odrywa się od swoich zadań na krócej, niż typowa przerwa na kawę.

Studio-fotograficzne-z-białym-tłem-i-lampami-błyskowymi
Podgląd-zdjęć-na-ekranie-komputera-podczas-sesji-zdjęciowej

Oszczędność czasu pracy

Nie musisz już organizować wyjazdu pracowników do studia stacjonarnego i marnować na to całego dnia. To studio przyjedzie do Twojej siedziby. Zdjęcia zrobimy w odpowiednim dla wszystkich momencie.

Dziewczyny Tadam03326.jpg
_DKF0849.jpg

Komfort

Zdjęcia wykonywane są najczęściej w miejscu, znanym przez pracowników, dzięki czemu każdy czuje się bardziej komfortowo. Ty nie musisz sie martwić, że ktoś nie trafi do studia w centrum miasta.

portret-wizerukowy-mężczyzna-na-czarnym-tle

Studyjna jakość zdjęć

Studyjne oświetlenie błyskowe wysokiej klasy.
Świetnej jakości sprzęt fotograficzny.

 Podgląd zdjęć "na żywo" na dużym monitorze.
Profesjonalna postprodukcja zdjęć biznesowych.

Dodatkowo jako tło, możemy wykorzystać wnętrza firmy

Dziewczyny Tadam03561.jpg
Sesja VENTOR01657.jpg

Kontrola

Szczegóły dotyczące tego, jak mają wyglądać zdjęcia w firmie, ustalamy przed sesją. Podczas sesji osoba odpowiedzialna za jej organizację w firmie, ma cały czas kontrolę nad jej przebiegiem i wgląd w efekty "na bieżąco"

Dziewczyny Tadam03216.jpg

UZYSKAJ WYCENĘ SESJI ZDJĘCIOWEJ

Wiadomość wysłana, odpowiem jak najszybciej

Wolisz inną formę kontaktu?
zadzwoń:

502 131 468

napisz:
dorian.kapiszewski@gmail.com

Każda firma, potrzebuje dzisiaj wysokiej jakości zdjęć wizerunkowych. W wielu przypadkach organizacja takiej sesji bywa problematyczna. Jeżeli w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest jedynie kilka osób, to dojechanie do studio fotograficznego na sesję biznesową nie jest wyzwaniem. Co jednak, gdy firma zatrudnia kilkadziesiąt lub nawet kilkaset pracowników? Organizacja sesji zdjęciowej dla tak dużej ilości osób, to karkołomne zadanie, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i kosztowym. Wynajem studio fotograficznego, na kilka lub kilkanaście dni, koordynacja transportu tychże osób na sesję oraz czas jaki trzeba na to wszystko poświęcić to powody, przez które wiele dużych firm rezygnuje z wykonania zdjęć wszystkim pracownikom. 

Niemal wszystkie powyższe bolączki, rozwiązuje organizacja sesji zdjęciowej w siedzibie firmy. Każda osoba jest odrywana od pracy jedynie na kilka minut, a nie kilka godzin. To duża redukcja kosztów pracy. Brak konieczności dopasowywania się do grafiku w studio- to ja dopasuję się do Waszego grafiku.
W trakcie sesji, osoba wyznaczona w firmie, może cały czas kontrolować postępy i efekty sesji wizerunkowej.
Osoby fotografowane, będąc w miejscu przez siebie znanym, czują się bardziej komfortowo, co ma duży wpływ na finalny efekt. Każdej osobie doradzam, jak ma się ustawić, aby dobrze wyglądać na zdjęciu. Wykonujemy taką ilość zdjęć aby uzyskać pożądany efekt. Każdy ma ciągły podgląd na zdjęcia, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować i korygować pozy. Po wykonaniu zdjęć razem wybieramy najlepsze ujęcia. 

Wysokiej klasy sprzęt, to studyjna jakość zdjęć. Potrzebuję jedynie pomieszczenia wielkości małej sali konferencyjnej i gniazdka. Lampy są zasilane bateryjnie i sterowane bezprzewodowo, więc ilość kabli pod nogami jest ograniczona do minimum- stanowisko jest dzięki temu bezpieczne i wygląda schludnie.

Fotografia wizerunkowa w siedzibie firmy to świetne rozwiązanie dla firm, dla których, z różnych względów, organizacja takiej sesji jest wyzwaniem.
Działam głównie w Rzeszowie i okolicach, ale mobilny charakter usługi pozwala mi na dojazd nawet poza województwem podkarpackim. Jeżeli firma ma kilka oddziałów., mogę wykonać zdjęcia biznesowe w każdym z nich, dbając o to, żeby efekt był taki sam w każdym miejscu.

Aby uzyskać wycenę, skontaktuj się korzystając z formularza poniżej. Do szczegółowej wyceny potrzebuję informacji dotyczącej lokalizacji, ilości osób fotografowanych, zastosowania zdjęć i orientacyjnego terminu. 
Sesja zdjęciowa w firmie może być przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem. Skorzystaj z mojego doświadczenia i skontaktuj się już dzisiaj. Możemy umówić się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię szczegóły dotyczące organizacji takiej sesji. 

Studio fotograficzne z dojazdem w Rzeszowie i okolicach, realizuje zdjęcia wizerunkowe, dla firm mieszczących się na terenie województwa podkarpackiego i nie tylko. Koszt organizacji sesji zdjęciowej jest zależny od wielu czynników stąd każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. W zależności od potrzeb i możliwości organizacyjnych, mobilne studio, może przybierać różne formy. Zdjęcia możemy wykonać na jednolitym kolorystycznie tle (dostępne różne kolory tła) lub w plenerze (np. na tle budynków). W przypadku organizacji sesji dla małej liczby osób lepszym rozwiązaniem, może być wynajęcie stacjonarnego studio w Rzeszowie. Oczywiście jako fotograf wykonuję również takie sesje. Portfolio zdjęć biznesowych lub wizerunkowych znajduje się pod tym adresem. Zajmuję się realizacją sesji zdjęciowych dla biznesu. Usługi kieruję do małych, średnich i dużych firm. Obsługuję zarówno klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i firmy zatrudniające setki pracowników. Oprócz zdjęć portretowych wykonuję także zlecenia obejmujące fotografię architektury z zewnątrz i wewnątrz, fotografię produktową, i zdjęcia "przy pracy".